Květen 2010

Naposledy, ze záhrobí

19. května 2010 v 10:21 | bezejmenná
Ze záhrobí k vám ještě jednou promlouvám. Naposledy, a také se tím definitivně loučím s tímto blogem. A tak vám jen chci slavnostně oznámit, že se setkáme na adrese:

www.ancient-tomorrows.blogspot.com . Tímto opouštím blog.cz a doufám, že se mi tam bude dařit lépe. Sbohem. Byli jste fajn...:)

JÁ KONČÍM, VÁŽENÍ...

12. května 2010 v 11:15 | naposledy Madame Lei
Tak. A je to tady. Slavnostně vám oznamuji, že tento blog končí. Teď hned, s konečnou platností. Proč? Protože už ho nepotřebuji. Protože všechny cíle, s kterými jsem ho zakládala, jsou minulost. Když jsem začínala, byla jsem ujetý kawaiifil, bez manga komixů jsem nemohla žít a topila jsem se v depresích. s tím je konec. Všichni se měníme a já jsem svou změnu prodělala právě teď. Je to trochu jako metamorfoza, jako vyletět z kukly ven na svět. Vlastně to začalo už někdy v září. Stačila jen jedna náhoda, jedno setkání, pár nových přátel, jediná věta. A všechno bylo jinak. Nemůžu zůstat tady, protože už nejsem Madame Lei, nemůžu se schovávat za starou identitu. Nicméně děkuji všem, kdo tyhle bláboly četli a občas přispěli komentářem. Díky. Vážně jste mi pomohli. A teď už mi nezbývá, než říci sbohem. A říct, že toto není konec, ale nový začátek. Ale už na jiné adrese: ancienthearth.blog.cz . Tam mě najdete. Ale už budu jiná. Těšte se, za pár týdnů se vše rozjede. Do té doby...adios, amigos!!! :D