Versailles

30. března 2009 v 22:41 | madame Lei |  Music
Možná si myslíte, že mám dojem, že si to neumíte najít sami, ale není to tak. Je to souhrn základních informací o kapele...(to se tady bude objevovat častějc)...takže:

VERSAILLES

Pěti členná skupina z Japonska. Byla založena v březnu roku 2007 Kamijem a Hizakim. Později se přidal Jasmine You který byl z Jakury a byl navržen Hizakim. Nakonec se přidali Yuki a Teru na doporučení skupiny Rock May Kan.
Hizaki a Kamijo přemýšleli o nové skupině již na podzim roku 2006 a také 6 měsíců hledali vhodné členy.

Versailles měli první vystoupení 24. června. Ve stejný čas distribuovali i svoje první hudební hity a DVD The Revenant Choir.

MŮJ(SKROMNÝ) NÁZOR:

Ehm, Versailles spadají pod visual-kei, který bych přirovnala nejspíš k metalu, většina skladeb je rychlých(ale jsou i výjimky). Rozhodně doporučuju, obzvlášť, máte-li zrovna vzteklou nebo nadměrně živou náladu, která tímto vzroste asi tak o 100%(ne.li víc, žeano...)
Pokud si pokládát otázku, kde že to máte do háje stáhnout, není problém to sehnat. Pokud by přesto někdo byl natolik neschopnej, že by to opravfu nemohlnajít, tak...tak ať mi laskavě písne do komentářů a jeho touha bude neprodleně vyslyšena.

To jenom, kdyby to jako někdo mermomocí musel vidět...
Toť vše
M.L.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Asterflame Asterflame | Web | 1. dubna 2009 v 17:24 | Reagovat

Jako to je dobré, koukám na to ze stavu musím-spát, čili oživlé zdechliny, ale notovat si musím :) Maj lupusní kostýmy. Jen jsem si musela vzpomenout na jistou narážku "J-rock - because 'actually that's a girl' is a great way to start a conversation."

2 Madame-lei Madame-lei | 2. dubna 2009 v 17:19 | Reagovat

Žeano, též si myslím...určitě přidám další kapely...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama