Březen 2009

Versailles

30. března 2009 v 22:41 | madame Lei |  Music
Možná si myslíte, že mám dojem, že si to neumíte najít sami, ale není to tak. Je to souhrn základních informací o kapele...(to se tady bude objevovat častějc)...takže:

VERSAILLES

Pěti členná skupina z Japonska. Byla založena v březnu roku 2007 Kamijem a Hizakim. Později se přidal Jasmine You který byl z Jakury a byl navržen Hizakim. Nakonec se přidali Yuki a Teru na doporučení skupiny Rock May Kan.
Hizaki a Kamijo přemýšleli o nové skupině již na podzim roku 2006 a také 6 měsíců hledali vhodné členy.

Versailles měli první vystoupení 24. června. Ve stejný čas distribuovali i svoje první hudební hity a DVD The Revenant Choir.

MŮJ(SKROMNÝ) NÁZOR:

Ehm, Versailles spadají pod visual-kei, který bych přirovnala nejspíš k metalu, většina skladeb je rychlých(ale jsou i výjimky). Rozhodně doporučuju, obzvlášť, máte-li zrovna vzteklou nebo nadměrně živou náladu, která tímto vzroste asi tak o 100%(ne.li víc, žeano...)
Pokud si pokládát otázku, kde že to máte do háje stáhnout, není problém to sehnat. Pokud by přesto někdo byl natolik neschopnej, že by to opravfu nemohlnajít, tak...tak ať mi laskavě písne do komentářů a jeho touha bude neprodleně vyslyšena.

To jenom, kdyby to jako někdo mermomocí musel vidět...
Toť vše
M.L.

Úpravy(snad)u konce

30. března 2009 v 22:06 | madame Lei
Takže...
Úpravy dokončeny, layout doveden do finální podoby, rubriky upraveny, finished! Dofám, že se vám to bude líbit....

Iˇm so sorry...

25. března 2009 v 9:00 | madame Lei
Panstvo,
omlouvám se, že sem nic nepíšu, ale poslední dobou se snažím zrekonstruovat tenhle blog. Bude se týkat (doufám) už jen Japonska, anime, mangy, Japonské mody atd...tenhle blog zatím neruším, ale...mno...však víte. That´s all, so...bye bye.

Malý kurs wombatologie

11. března 2009 v 8:50 | madame Lei
Velevážené publikum,
velice ráda bych vám představila profesorku Wom-Bat Nguyenovou, světovou odbornici na živočišný řád wombatů-malých i velkých, chlupatých i lysých. Dnes vás provede tou obrovskou a pestrobarevnou škálou těch roztomilých, růžolících tvorečků, a proto neváhejte a vstupte!

WARNING: Vstup se nedoporučuje osobám trpícím epilepsií, klaustrofobíí, schizofenií a WHS(Wombat-Hate-Syndrom)!!!!!