Prosinec 2008

Noční můra

5. prosince 2008 v 12:31 | madame Lei |  manga a anime
Studený vítr si pohrával s již holými větvemi stromů, dotýkal se všeho a zanechával za sebou svou neviditelnou, ledovou stopu všude tam, kam přišel. Nyní hladil tváře mrtvého těla dívky, ležícího v prachu pod vysokou hradební zdí, obrostlou břečťanem, která jako hadrová panenka klidně spočívala na šedé zemi. Krev, vytékající z rány na jejím čele se mísila s hlínou, dávala život všem odumírajícím kvítkům chudobky, které zabíjel sám Podzim. Obtékala kamínky, skrápěla její bílý kabát a ztrácela se kdesi v prasklinách vyprahlé země. Dívčiny oči se leskly v slepé prázdnotě, smutku, zradě a nepochopení okolního světa. Světa, který zavinil její konec.
Kdesi daleko odtamtud, mimo prostor a čas, se netečně vznášela její duše. Netušila, co se stalo, kdo je, kam směřuje. V hlavě jí vířily neuspořádané myšlenky a vzpomínky na život, o který právě přišla.

Horror manga

1. prosince 2008 v 18:42 | madame Lei
Velevážené obecenstvo,
je to skutečně tak! Již brzy (odhaduji, že tak ve středu) se tu objeví první díl mojí povídky na části, doprovozené mými kresbami ve stylu manga, pochopitelně. Abych to neprodlužovala, původně to měla bát děsná romantika, happy end...nicméně mám tu nemilou povinnost vám oznámit, že se happy end nekoná. Pravda je, že romantika bude, ale z hororového prostředí, kde se to hemží samými nadpřirozenými jevy. A abyste se na to připravili, je tu takový přeskokan, a sice:
RYZCHLOKURZ STYLU HORROR MANGA
Upozorňuji všechny, že rozhodně nejsem autorem tohoto kurzu!!!

Jak kreslit mangu? - 4. část

1. prosince 2008 v 17:54 | madame Lei
Velevážené publikum, rarčte přistoupiti blíž! Přichází naprosto unikátní studie o tváři našich milovaných chibi postaviček!

Jak kreslit mangu? - 3. část

1. prosince 2008 v 17:52 | madame Lei
Ale ano, je to tady! Pokud se někomu z přílišné roztomilosti zvedá žaludek, nechť okamžitě opustí tento blog.
Jsou malí, roztomilí, sladcí...a všichni je milujeme! Dámy a pánové, přichází chibi zvířátka.

Jak kreslit mangu? - 2.část

1. prosince 2008 v 17:49 | madame Lei
Takže je tu opět další díl, kdyby snad někomu ten předchozí nestačil...:)
Všimněte si, jak postava kreslená z profilu vypadá placatěji, než když stojí čelem...to jen taková vsuvka.
Nuže, dobře se bavte.